Zamiř z civilu v roce 2022 rovnou ke speciálním silám! | kariera.army.cz

Zamiř z civilu v roce 2022 rovnou ke speciálním silám!

  • I z civilu můžeš
    ke speciálkám!

    Máme tu něco opravdu mimořádného – z civilu rovnou ke speciálním silám.
    Využij toho a dej nám o sobě vědět. Tohle se totiž jen tak nemusí opakovat...

HLEDÁŠ SÍLU?

Už jsme tě na to nějaký čas připravovali a teď je to tady. Přímo z civilu můžeš nastoupit ke speciálním silám! Ještě jednou potvrzujeme, že opravdu přímo z civilu! Tedy bez předchozí praxe v Armádě ČR nebo u Policie ČR... Samozřejmě, že to nebude úplně snadná cesta. Čeká na tebe náročné výběrové řízení. Nekompromisní bude zejména posuzování tvého zdravotního stavu a schopnosti snášet psychickou zátěž. A pak ještě fyzické testy... Ve všem musíš obstát na jedničku. Kdo výběrko zvládne, získá místo u top vojenské jednotky a k tomu i zvláštní služební příplatek, který dostávají jenom příslušníci speciálních sil. 


NAJDI SÍLU!

Začni tady u nás se základními informacemi o službě vojáka z povolání. Udělej si přehled. Pak pokračuj na stránku volných míst a seznam se s aktuální nabídkou. Volná místa u speciálů poznáš vždy podle zkratky „CPSS" při názvu pozice. Místem služby je v tomhle případě OlomoucCentrum podpory speciálních sil.

Až budeš pro některou z pozic rozhodnut, přesuň se na elektronický formulář zájemce. V něm pohodlně vyplníš všechny nezbytnosti, vybereš si preferovanou pozici a formulář odešleš. Pak už to nech na nás. Pokud budeš splňovat všechny základní předpoklady, ozveme se ti a následně pojedeš přesně podle našich instrukcí. Rekrutéři ti všechno sdělí. Půjdeš do toho?