Vojenský obor při FTVS Univerzity Karlovy | kariera.army.cz

Vojenský obor při FTVS Univerzity Karlovy

VOJENSKÝ OBOR PŘI FTVS UNIVERZITY KARLOVY (PRAHA)

Vojenský obor při Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy nabízí prezenční i dálkové studium oboru Vojenská tělovýchova, ve kterém připravuje vysokoškolsky vzdělané profesionály v oblasti tělesné výchovy a sportu se specializací na ozbrojené složky ČR (Armády ČR, Policie ČR, Celní správa, Hasičský záchranný sbor). Studium Vojenského oboru je rozděleno na tříletý bakalářský studijní program a navazující dvouletý magisterský studijní program (předpokládá se absolvování obou částí). I Vojenský obor odměňuje své studenty finančně – každý měsíc studentům vyplácíme mzdu od 14 600 Kč.

Jako student Vojenského oboru FTVS UK získáš v průběhu studia mimo jiné i kvalifikaci potřebnou k získání instruktorských oprávnění ve vojenském lezení, plavání, boji zblízka, přesunech na ledu a sněhu včetně dovedností pro přežití v tísni, které můžeš využít ve své další kariéře. Absolventi tohoto oboru jsou po skončení studia jmenováni do důstojnických hodností a působí jako tělovýchovní náčelníci Armády ČR. Studiem získaný diplom Univerzity Karlovy v Praze můžeš samozřejmě využít také v civilní sféře a to bez nutnosti rekvalifikace.

Být vojákem, zlepšovat svoji fyzickou výkonnost, dostávat plat (mrkni do brožury ve stažitelném obsahu) a ještě získat diplom z prestižní vejšky, to zni přece perfektně, viď? Jdi si pro více informací na stránky školy.