Vojenská střední škola nyní také v Sokolově

 • Na vojenskou střední
  nyní i do Sokolova!

  Výjimečné studium na výjimečné škole.
  A začít můžeš už letos v září...

VOJENSKÁ STŘEDNÍ ŠKOLA V SOKOLOVĚ

Dobrá zpráva (nejen) pro všechny Západočechy. Vojenská střední škola MO v Moravské Třebové otevírá novou „pobočku" v Sokolově! Nabízíme ti studijní obor Elektrotechnika a začít studovat můžeš již v září. Zvol si právě tento atraktivní obor a oblékni uniformu už jako patnáctiletý! Tahle škola tě rozhodně posune vpřed – ke studiu na Univerzitě obrany i skvělé kariéře.

Termíny, které by tě měly zajímat:

 • ve středu 21. února od 9:00 do 17:00 hod. bude na škole den otevřených dveří (budova ISŠTE Sokolov, ulice Jednoty 1620)
 • návštěvu rekrutačního místa musíš stihnout do 22. února
 • podat si přihlášku na školu je třeba do 1. března

 

INFORMACÍ JE DOSTATEK...

Určitě chceš další informace, co? Ty najdeš na kartě Vojenské střední školy MO v Moravské Třebové (a Sokolově) v naší nabídce škol. Současně se můžeš ponořit do čtení příslušné skládačky (v podstatě brožurka...), kterou najdeš pod článkem. V ní si rovněž uděláš obrázek o studiu (ale přímo Sokolov tam ještě nenajdeš). Pokud tě nabídka zaujme, stačí jen kliknout na mapu našich rekrutačních míst, na jednom z nich se v doprovodu svého rodiče zastavit a projevit zájem o studium na VSŠ v Sokolově nebo v Moravské Třebové. A nebo nám před tím ještě zavolej...

INFO O ŠKOLE

Videa ke článku

 • Studuj na vojenské střední škole

Soubory ke stažení

NázevVelikostTypNáhledStáhnout
Vojenská střední škola MO v Moravské Třebové756.88 KBpdf