Studovat a zároveň vydělávat na Univerzitě obrany

 • Studovat s měsíčním platem,
  ovládnout nadpozemské stroje

  Univerzita obrany – ve škole se sportuje a učí se věci pro real-life. Dostaň se pod slupku technologií zítřka.
  Studuj a rovnou vydělávej, absolvuj VŠ už jako zaměstnaný. Univerzita obrany je unikátní a nabízí 100% zajištění studentů.

UNIVERZITA + UNIFORMA = KARIÉRA

Kam kráčíš ty? Být frajerem, co perfektně zná a ovládá svou nadzvukovou stíhačku? Nebo mít pověst neomylného borce, který piloty bezchybně navádí při vzletech i přistání? Stát se vojenskou i civilní kapacitou přes elektrotechniku, IT nebo kybernetiku? Zapojit se do vývoje letounů nové generace? Být studentem, jehož každodenní studijní realita připomíná výcvik NASA? Být permanentně v super formě? Zapomeň na klasické reklamní řeči. Tohle je realita. Tahle škola je jiná. Univerzita obrany tě změní!

Nenabízíme jen studium v uniformě, kde si můžeš zastřílet z automatu, zaházet granátem a jako tělocvik si střihnout třeba padákový seskok... nebo jízdu v obrněném transportéru... Univerzita obrany má sice tohle všechno, ale také mnohem víc. Univerzita obrany respektuje teorii, zbožňuje praxi a budoucnost absolventů je pro školu doslova posláním. Studuješ s platem a jistotou skvělé kariéry. Školu zakončíš jako sebevědomý samostatný člověk – vybavený arzenálem vědomostí a velice šikovnýma rukama. Poper se se studiem a až je ukončíš, všichni se zase poperou o to, aby tě měli ve svém týmu!
 

STUDIUM + UNIFORMA = PLAT

Platit školné? Fakt ne... Tuhle „vymoženost" s pardonem přenecháme jiným školám... Univerzita obrany naopak za studium platí tobě. Plat v prváku činí 15 150 Kč/měsíc. A pak to poroste současně s tím, jak budeš dál procházet studiem a získávat vyšší a vyšší hodnosti. Jako student Univerzity obrany jsi zároveň i zaměstnancem Armády ČR.

Stáže, projekty a například i konstrukční soutěže máš po ruce. Porozumíš těm záhadným technologiím, které měly před civilním sektorem odjakživa náskok. Pochopíš technologie 21. století a jako zdatného specialistu si tě škola bude předcházet právě třeba měsíční mzdou.

Důležité informace k zapamatování:

 • každý student-voják dostává měsíční plat
 • UO má 3 fakulty – management, techniku a medinu
 • management a technika se studuje v Brně, medina v Hradci Králové
 • termín pro podání přihlášek ke studiu je 30. dubna
 • aktuality o DOD a kurzech jsou na Facebooku náboru do OS ČR
 • přijímací zkoušky se konají v dubnu (na medině v červnu)
 • pro informace vyraž na jedno z rekrutačních míst

 

ZÁJEM + INFORMACE = ÚSPĚCH

Elektronickou přihlášku pro zájemce o studium na Univerzitě obrany tady na webu nemáme. My figurujeme jako rozcestník a o škole přinášíme jen nezbytný základ. Proto musíš i na hlavní stránky školy. Alespoň si na webu UO ještě nakoukáš nějakou teorii před svým finálním rozhodnutím. Jestli tě nabídka již zcela přesvědčila a víš, že přesně tohle chceš, rovnou si dole klikni na tlačítko a dostaneš se na e-přihlášku ke studiu na Univerzitě obrany.

Pokud to chceš probrat s někým od nás, stačí mrknout na mapu rekrutačních míst, na jednom z nich se pak osobně zastavit a říci si o Univerzitu obrany. A nebo nám zavolej na náborovou infolinku 800 154 445. Vyber si cestu vpřed!

NA PŘIHLÁŠKU

Videa ke článku

 • Armáda České republiky
 • Univerzita obrany
 • Kybernetika – obor budoucnosti (termíny DOD ve videu mohou být již neplatné)