Mrkni se na náborový Facebook, Youtube a Flickr

  • Sleduj náš Faceboook,
    Youtube a Flickr

    Sledujte speciální akce náboru i běžné náborové novinky,
    prohlížejte si fotky ze společných eventů a spoustu dalšího!

CO KDE UVIDÍŠ

Na webových stránkách kariera.army.cz na tebe vždy bude čekat přehledná cesta k zahájení vojenské služby nebo vojenského studia. Tři základní sekce webu (voják z povolání, voják v záloze a student vojenské školy) zůstanou neměnné. Kdykoliv při návratu sem se hned rychle zorientuješ a budeš zkrátka vědět. Připomínáme ti, že jako zájemci o službu vojáka v záloze se ti naskýtají hned dvě příležitosti – aktivní záloha nebo dobrovolné vojenské cvičení. Zájem o jedno či o druhé můžeš vyjádřit odesláním příslušného elektronického formuláře zájemce.

Web kariera.army.cz tě bude aktuálně informovat o „velkých věcech", jako jsou legislativní změny, změny v platovém ohodnocení vojáků, změny v kritériích spojených například s fyzickými testy nebo lékařskou prohlídkou. A tak dále... Také si zde, na kariera.army.cz, budeš moci stáhnout poslední verze náborových materiálů (nejčastěji brožurky).
 

NEPLEŤ SI S...

Všechno ostatní už hledej na našich sociálních sítích. Ať už jsou to třeba malé střípky z náboru, „real life" náborová videa, info o nástupních termínech, propagace speciálních náborových akcí, upoutávky na náborové eventy pro veřejnost nebo jen krátká sdělení vzniklá na základě zpětné vazby od vás. Vždy si jen ujasni, že jsi opravdu na sociální síti náboru do ozbrojených sil ČR – samozřejmě nejsme v rámci OS ČR jedinými, kdo „sociálky" provozuje, což poznáš hned na naší úvodce. A ještě jedna věc – nedělej nám prosím ze sociální sítě dotazovnu! Přehled nejčastěji kladených dotazů s možností položit nám novou otázku máme přímo tady na webu kariera.army.cz a jenom tady takové věci budeme řešit. Děkujeme ti za dobrou spolupráci!