Do Jinců a Strakonic s náborákem! Pro všechny...

  • V Jincích a Strakonicích
    náborák pro všechny!

    Je to jednoduché. Nastup k těmto útvarům
    a nehledě na pozici získej finanční bonus.

KDO MÁ NÁROK?

Do Jinců a Strakonic s náborovým příspěvkem – pro nástupní termín „říjen 2018" zahájený výcvikem ve Vyškově (Morava). Co to pro tebe znamená? Znamená to jediné: úplně každý přijatý uchazeč o službu u dělostřelců v Jincích nebo u protiletadlovců ve Strakonicích získává automaticky i náborový příspěvek, nehledě na to, na jaké pozici tam bude jako voják z povolání sloužit.

Pro nástupní termín do Vyškova „říjen 2018" mohou náborový příspěvek získat všichni! Všichni ti, kdož se rozhodnou pro službu vojáka z povolání a zamíří k 13. dělostřeleckému pluku Jince (u Příbrami) nebo k 25. protiletadlovému raketovému pluku Strakonice. Nábor do těchto stěžejních vojenských útvarů je totiž pro Armádu ČR prioritou. Více informací o samotném náborovém příspěvku a jeho vyplácení najdeš na našem webu.
 

NĚCO O ÚTVARECH...

13. dělostřelecký pluk Jince a 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice ti jistojistě nemusíme dlouze představovat. Povahou služby jde o to nejlepší, kde můžeš v rámci Armády ČR být. A pokud v tobě samotná jména útvarů konkrétní představy nevyvolávají, podívej se na videa níže. Ano, tady opravdu můžeš sloužit! Kariéru vojenského profesionála máš u těchto útvarů doslova na dostřel. Podívej se, jaká volná místa právě nabízejí...

VOLNÁ MÍSTA

Videa ke článku

  • 13. dělostřelecký pluk Jince
  • 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice