Armáda České Republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky

menuswitch.png, 884B

Do Jinců a Strakonic s náborovým příspěvkem! Pro všechny...

Do Jinců a Strakonic s náborovým příspěvkem – pro nástupní termín „duben 2018" zahájený výcvikem ve Vyškově. Co to pro vás znamená? Úplně každý uchazeč o službu u dělostřelců v Jincích nebo u protiletadlovců ve Strakonicích získává automaticky i náborový příspěvek, nehledě na to, na jaké pozici tam bude sloužit. Taková nabídka tu ještě nebyla!

Pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018" mohou náborový příspěvek získat všichni! Všichni ti, kdož se rozhodnou pro službu vojáka z povolání a zamíří ke 13. dělostřeleckého pluku Jince (u Příbrami) nebo ke 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice. Nábor do těchto stěžejních vojenských útvarů je totiž pro Armádu ČR prioritou. Více informací o samotném náborovém příspěvku a jeho vyplácení najdete tady.Tady můžete sloužit: 13. dělostřelecký pluk Jince (u Příbrami).

13. dělostřelecký pluk Jince a 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice vám jistojistě nemusíme dlouze představovat. Povahou služby jde o to nejlepší, kde můžete v rámci Armády ČR být. A pokud ve vás samotná jména útvarů nevyvolají konkrétní představy, podívejte se na obrázky okolo nebo věnujte chvilku krátkému představení jineckých dělostřelcůstrakonických protiletadlovců. Ano, tady opravdu můžete sloužit! Kariéru vojenského profesionála máte u těchto útvarů doslova na dostřel.

►►► Pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018" nabíráme právě teď! Nepromeškejte svou šanci na skvělou službu i speciální vstupní výhody...


Tady můžete sloužit: 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice.


►►► Od 1. října 2017 kontaktujeme vhodné zájemce o povolání do služebního poměru vojáka z povolání pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018".


79 vojáků převzalo na Vítkově ocenění za službu v zahraničních operacích

Dnes se ve Slavnostní síni Národního památníku v Praze na Vítkově uskutečnil nástup příslušníků AČR po návratu ze zahraničních operací v Afghánistánu, Bosně a Hercegovině i Egyptě. Ceremoniálu se zúčastnili náměstek ministryně obrany Tomáš Kuchta, náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář a další představitelé velení armády.

7. mechanizovaná brigáda má nového velitele

V pátek 15. prosince proběhlo v kasárnách generála Zahálky v Hranicích slavnostní předání funkce velitele 7. mechanizované brigády „Dukelské“. Po plukovníku Pavlu Lipkovi přebírá od 1. ledna 2018 velení brigády jeho dosavadní zástupce plukovník Jiří David.

Generál Bečvář navštívil válečné veterány v pražské ÚVN

S více než dvěma desítkami válečných veteránů se ve středu 13. prosince v pražské Ústřední vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích setkal náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář. Společně s ředitelem nemocnice profesorem Miroslavem Zavoralem a náměstkyní pro nelékařské zdravotnické profese a řízení kvality zdravotní péče Lenkou Gutovou obdaroval válečné veterány drobnými dárky a ženám navíc věnoval symbol Vánoc - vánoční hvězdu.

Zpět

OdpočítáváníTolik dní zbývá do nástupu nových vojáků z povolání do kurzu základní přípravy, který začíná 2. ledna 2018 ve Vyškově!

Důležité informace

FAQ
nejčastěji
pokládané dotazy

       ► Nábor do AČR
       ► Vojenské školy
       ► Voják v záloze


„Neznámé" nebo „skryté" číslo na displeji Vašeho telefonu...


   Napište si o brožuru Profesionální voják nebo Aktivní záloha a DVC. Zdarma vám je zašleme poštou...


Rekrutační pracoviště Olomouc bude z provozních důvodů dne 19. prosince pro veřejnost uzavřeno...


Rekrutační místa po celé ČR budou od 27. do 29. prosince pro veřejnost uzavřena...© Agentura personalistiky AČR, odbor doplňování personálu, 2013 Created by CRS NETCOM (swiss)

MO ČR  |  AČR  |  AZ a DVC  |  VeV-VA Vyškov  |  Volná místa  |  Registrační formulář  |  Kontakty  |  Poradna

 

Letecký mechanik - AČR