Armáda České Republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky

menuswitch.png, 884B

Volná místa

Kalendář akcí

«<říjen 2017>»
PoÚtStČtSoNe
            1 celý týden
2 3 4 5 6 7 8 celý týden
9 10 11 12 13 14 15 celý týden
16 17 18 19 20 21 22 celý týden
23 24 25 26 27 28 29 celý týden
30 31           celý týden

Najdete nás i zde

YouTube Facebook Twitter


Do Jinců a Strakonic s náborovým příspěvkem! Pro všechny...

Do Jinců a Strakonic s náborovým příspěvkem – pro nástupní termín „duben 2018" zahájený výcvikem ve Vyškově. Co to pro vás znamená? Úplně každý uchazeč o službu u dělostřelců v Jincích nebo u protiletadlovců ve Strakonicích získává automaticky i náborový příspěvek, nehledě na to, na jaké pozici tam bude sloužit. Taková nabídka tu ještě nebyla!

Pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018" mohou náborový příspěvek získat všichni! Všichni ti, kdož se rozhodnou pro službu vojáka z povolání a zamíří ke 13. dělostřeleckého pluku Jince (u Příbrami) nebo ke 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice. Nábor do těchto stěžejních vojenských útvarů je totiž pro Armádu ČR prioritou. Více informací o samotném náborovém příspěvku a jeho vyplácení najdete tady.Tady můžete sloužit: 13. dělostřelecký pluk Jince (u Příbrami).

13. dělostřelecký pluk Jince a 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice vám jistojistě nemusíme dlouze představovat. Povahou služby jde o to nejlepší, kde můžete v rámci Armády ČR být. A pokud ve vás samotná jména útvarů nevyvolají konkrétní představy, podívejte se na obrázky okolo nebo věnujte chvilku krátkému představení jineckých dělostřelcůstrakonických protiletadlovců. Ano, tady opravdu můžete sloužit! Kariéru vojenského profesionála máte u těchto útvarů doslova na dostřel.

►►► Pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018" nabíráme právě teď! Nepromeškejte svou šanci na skvělou službu i speciální vstupní výhody...


Tady můžete sloužit: 25. protiletadlový raketový pluk Strakonice.


►►► Od 1. října 2017 kontaktujeme vhodné zájemce o povolání do služebního poměru vojáka z povolání pro nástupní termín do Vyškova „duben 2018".


Kurz první pomoci v Čechách absolvovalo dvanáct jordánských zdravotníků

Agentura vojenského zdravotnictví již počtvrté připravila kurz odborné přípravy zdravotnického personálu jordánské armády. Trval od středy 4. do soboty 14. října. Návrh této vzájemné spolupráce vyvstal na konci roku 2015 během první oficiální návštěvy zástupců jordánské armádní zdravotnické služby.

Praha hostila setkání aliančních odborníků na zdravotnictví

Ve dnech 9. až 13. října se v Praze setkali odborníci států NATO a dalších partnerských států, zabývajících se vědeckým výzkumem v oblasti zdravotnictví, ale také například v psychologii či sociologii se zaměřením na vojenskou problematiku. Jednání se zúčastnilo více jak 70 zástupců z 30 států.

Alianční země řeší, jak angažovat zaměstnavatele ve prospěch záložních sil

Ve dnech 9 až 11. října se ve Stockholmu konala Mezinárodní konference k zaměstnavatelské podpoře vojáků v záloze - ICESR 2017. 55 účastníků z 20 států si zde vyměňovalo zkušenosti ze spolupráce se zaměstnavateli v oblasti rozvoje záložních sil. Českou republiku zastupovali plukovník Vítězslav Křiček ze sekce rozvoje a plánování schopností MO a z pozice generální tajemnice Výboru pro národní záložní síly při NATO také plukovnice v záloze Mária Gedayová.

Zpět

OdpočítáváníTolik dní zbývá do nástupu nových vojáků z povolání do kurzu základní přípravy, který začíná 2. ledna 2018 ve Vyškově!

Důležité informace

FAQ
nejčastěji
pokládané dotazy

       ► Nábor do AČR
       ► Vojenské školy
       ► Voják v záloze


„Neznámé" nebo „skryté" číslo na displeji Vašeho telefonu...


   Napište si o brožuru Profesionální voják nebo Aktivní záloha a DVC. Zdarma vám je zašleme poštou...© Agentura personalistiky AČR, odbor doplňování personálu, 2013 Created by CRS NETCOM (swiss)

MO ČR  |  AČR  |  AZ a DVC  |  VeV-VA Vyškov  |  Volná místa  |  Registrační formulář  |  Kontakty  |  Poradna

 

Technik roje AČR - nábor