Armáda České Republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky
PLATOVÉ TARIFY vojáků z povolání se od 1. července ZVÝŠÍ o 7 %.            ***           Prohlédněte si FOTOGALERIE z našich NÁBOROVÝCH AKCÍ!           ***           
PLATOVÉ TARIFY vojáků z povolání se od 1. července ZVÝŠÍ o 7 %.            ***           Prohlédněte si FOTOGALERIE z našich NÁBOROVÝCH AKCÍ!           ***           

menuswitch.png, 884B

Army den bude i letos! Již 26. dubna v Praze

Zamiřte po roce opět do světa ozbrojených sil a prožijte si den jinak. Zveme vás na Army den 2017 s Armádou České republiky a Hradní stráží, který se 26. dubna uskuteční v obchodním domě Atrium Flora v Praze. I letos na vás čeká velká podívaná!


Po loňské úspěšné premiéře, budou Armáda České republiky a Hradní stráž i letos prezentovat svou výzbroj, výstroj i opravdu těžkou mobilní techniku v obchodním domě Atrium Flora v Praze. A nejen to! Čeká na vás nový, bohatý doprovodný program včetně dechberoucích dynamických ukázek, ještě originálnější módní přehlídky a mnoho dalšího. V rámci akce si dokonce na vlastní kůži vyzkoušíte i některé disciplíny fyzického testování uchazečů o službu profesionálního vojáka!

Army den 2017 proběhne rovněž za účasti rekrutérů Armády České republiky, kteří zájemcům o službu vojáka z povolání ochotně poskytnou cenné informace. A pokud byste se raději stali vojákem v záloze nebo studentem vojenské školy, přímo na místě si také přijdete na své! Stejně jako všichni milovníci vojenské techniky a dobré zábavy.

Těšíme se na Army den 2017 strávený s vámi všemi!


Kdy se Army den 2017 koná: 26. dubna 2017 (od 9:00 do 19:00 hod.).

Kde se Army den 2017 koná: OC Atrium Flora, Vinohradská 2828/151, Žižkov, Praha.

Program akce Army den 2017 zde

Jak se na Army den 2017/do OC Atrium Flora nejlépe dostanete?

Metrem, linkou A, výstup na stanici Flora, vstup do obchodního domu přímo z metra

Tramvají č. 5, 10, 11, 13 nebo 16, výstup na zastávce Flora (přímo u OC Atrium Flora)

Autobusem MHD, linkou č. 136 nebo 175, výstup na zastávce Flora (přímo u OC Atrium Flora)


►►► Co pro vás máme na akci Army den 2017 nachystáno se dozvíte i na facebookovém profilu OC Atrium Flora, pozvánku na Army den s AČR a Hradní stráží najdete také na Facebooku Armády České republiky.

►►► Fotografie z náborových akcí, nástupů nových vojáků apod. pro vás máme zde.


Výstava připomíná sto let od bitvy u Zborova

Zástupce náčelníka Generálního štábu – náčelník štábu generálporučík František Malenínský dnes před budovou Generálního štábu AČR na Vítězném náměstí v Praze 6 zahájil výstavu věnovanou stému výročí bitvy u Zborova. Vojenský historický ústavu v ní připomíná význam bitvy pro formování československých legií a vznik samostatného československého státu.

Armádní generál Josef Bečvář navštívil Centrum leteckého výcviku v Pardubicích

Náčelník Generálního štábu Armády České republiky armádní generál Josef Bečvář navštívil v úterý 27. června Centrum leteckého výcviku (CLV) v Pardubicích, které provozuje státní podnik LOM Praha.

Porouchané letadlo na ploše může ochromit další letový provoz

Zástupci Letištní hasičské jednotky 24. základny dopravního letectva v Praze-Kbelích se v úterý 27. června poprvé zúčastnili operace DAR (Disabled Aircraft Removal) neboli vyprošťování letadel neschopných vlastního pohybu z letištních ploch.

Zpět

OdpočítáváníTolik dní zbývá do nástupu nových studentů Univerzity obranyVojenského oboru FTVS při UK do kurzu základní přípravy, který začíná 1. srpna 2017 ve Vyškově!

Důležité informace

FAQ
nejčastěji
pokládané dotazy

       ► Nábor do AČR
       ► Vojenské školy
       ► Voják v záloze


„Neznámé" nebo „skryté" číslo na displeji Vašeho telefonu...


   Napište si o brožuru Profesionální voják nebo Aktivní záloha a DVC. Zdarma vám je zašleme poštou...© Agentura personalistiky AČR, odbor doplňování personálu, 2013 Created by CRS NETCOM (swiss)

MO ČR  |  AČR  |  AZ a DVC  |  VeV-VA Vyškov  |  Volná místa  |  Registrační formulář  |  Kontakty  |  Poradna

 

Kuchař AČR - nábor