Armáda České Republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky
Nábor do ozbrojených sil České republiky

menuswitch.png, 884B

Army den bude i letos! Již 26. dubna v Praze

Zamiřte po roce opět do světa ozbrojených sil a prožijte si den jinak. Zveme vás na Army den 2017 s Armádou České republiky a Hradní stráží, který se 26. dubna uskuteční v obchodním domě Atrium Flora v Praze. I letos na vás čeká velká podívaná!


Po loňské úspěšné premiéře, budou Armáda České republiky a Hradní stráž i letos prezentovat svou výzbroj, výstroj i opravdu těžkou mobilní techniku v obchodním domě Atrium Flora v Praze. A nejen to! Čeká na vás nový, bohatý doprovodný program včetně dechberoucích dynamických ukázek, ještě originálnější módní přehlídky a mnoho dalšího. V rámci akce si dokonce na vlastní kůži vyzkoušíte i některé disciplíny fyzického testování uchazečů o službu profesionálního vojáka!

Army den 2017 proběhne rovněž za účasti rekrutérů Armády České republiky, kteří zájemcům o službu vojáka z povolání ochotně poskytnou cenné informace. A pokud byste se raději stali vojákem v záloze nebo studentem vojenské školy, přímo na místě si také přijdete na své! Stejně jako všichni milovníci vojenské techniky a dobré zábavy.

Těšíme se na Army den 2017 strávený s vámi všemi!


Kdy se Army den 2017 koná: 26. dubna 2017 (od 9:00 do 19:00 hod.).

Kde se Army den 2017 koná: OC Atrium Flora, Vinohradská 2828/151, Žižkov, Praha.

Program akce Army den 2017 zde

Jak se na Army den 2017/do OC Atrium Flora nejlépe dostanete?

Metrem, linkou A, výstup na stanici Flora, vstup do obchodního domu přímo z metra

Tramvají č. 5, 10, 11, 13 nebo 16, výstup na zastávce Flora (přímo u OC Atrium Flora)

Autobusem MHD, linkou č. 136 nebo 175, výstup na zastávce Flora (přímo u OC Atrium Flora)


►►► Co pro vás máme na akci Army den 2017 nachystáno se dozvíte i na facebookovém profilu OC Atrium Flora, pozvánku na Army den s AČR a Hradní stráží najdete také na Facebooku Armády České republiky.

►►► Fotografie z náborových akcí, nástupů nových vojáků apod. pro vás máme zde.


Praporu pěší roty aktivních záloh KVV Praha požehnal vojenský kaplan Petr Fiala

Deset let poté, co pěší rota Aktivní zálohy Krajského vojenského velitelství Praha – Středočeský kraj získala z rukou tehdejšího hejtmana prapor, se dočkal slavnostního žehnání. Samotný akt provedl vojenský kaplan Posádkového velitelství Praha major Petr Fiala za přítomnosti čestných hostů.

Armáda, rodina a kamarádi se dnes rozloučili s válečným veteránem Jaroslavem Mevaldem

Přes dvě stovky vojáků ze 41. mechanizovaného praporu ze Žatce, zástupci 4. brigády rychlého nasazení, rodina, kamarádi a známí se ve středu 22. listopadu přišli naposledy rozloučit s nadrotmistrem Jaroslavem Mevaldem. Pohřeb novodobého válečného veterána, který byl před třemi lety těžce zraněn v Afghánistánu, začal ve 14 hodin v římskokatolickém kostele v Albrechticích v Jizerských horách.

8. jednotka během působení na Sinaji přepravila 4123 osob a 108 tun materiálu

Po šesti měsících se zpět do České republiky vrátilo patnáct vojáků 8. letecké jednotky CASA, kteří na Sinajském poloostrově působili v rámci pozorovatelské mise MFO (Multinational Force and Observers). Vojenský letoun CASA C-295 s nimi na palubě přistál na vojenském letišti v Praze Kbelích ve středu 15. listopadu.

Zpět

OdpočítáváníTolik dní zbývá do nástupu nových vojáků z povolání do kurzu základní přípravy, který začíná 2. ledna 2018 ve Vyškově!

Důležité informace

FAQ
nejčastěji
pokládané dotazy

       ► Nábor do AČR
       ► Vojenské školy
       ► Voják v záloze


„Neznámé" nebo „skryté" číslo na displeji Vašeho telefonu...


   Napište si o brožuru Profesionální voják nebo Aktivní záloha a DVC. Zdarma vám je zašleme poštou...© Agentura personalistiky AČR, odbor doplňování personálu, 2013 Created by CRS NETCOM (swiss)

MO ČR  |  AČR  |  AZ a DVC  |  VeV-VA Vyškov  |  Volná místa  |  Registrační formulář  |  Kontakty  |  Poradna

 

Lékař AČR - nábor